Kontakt

Usługi Ogólnobudowlane
"Nat-Bud"
ul. Mirosława Feirića 9
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel.: 62 738 01 18
kom.: 501 750 394
kontakt  nat_bud@op.pl
NIP:  968-006-92-01
REGON:  250919979
Materiały

Innowacyjne technologie i najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne tworzą z nich materiały budowlane o doskonałych właściwościach statycznych i budowlano-biologicznych. Cegły EDER wyróżniają się dobrą termoizolacją, naturalną regulacją wilgotności, doskonałą izolacją akustyczną i ogniotrwałością.

Widok

Cegła szlifowana

Cegły EDER to najnowocześniejsze produkty o wysokiej jakości. Precyzyjnie i dokładnie co do milimetra szlifowane za pomocą diamentów cegły układa się w rekordowo krótkim czasie. Cegły EDER spełniają najwyższe oczekiwania względem wygody, stabilności i ekonomiczności - a także oszczędzają wiele czasu i środków podczas budowy.

Widok

Cegła blokowa

Niezwykle trwałe, wytrzymałe, idealne w aspekcie biologiczno-budowlanym, stwarzają naturalnie zdrowy klimat pomieszczenia.Bazując na dobrych właściwościach materiału budowlanego, wdrażane przez nas produkty wytyczają nowe kierunki - od korzystnej obróbki aż po nowy wymiar termoizolacji.

Widok

Cegła stropowa

W systemie belek stropowych firmy EDER belki zaczepowe zawieszane są na dźwigarach kratowych. Do wyboru są trzy warianty dla różnych grubości stropów, oraz wersja z nadbetonem i bez nadbetonu.

Widok

Produkty Dreier

Firma Dreier posiada w swojej ofercie: tynki elewacyjne, oraz maszynowe, farby zewnętrzne i wewnętrzne, produkty dekoracyjne, zaprawy murarskie, tynkarskie, cementowe, grunty oraz kleje do systemu dociepleń i glazury.

Widok

Dreier - tynki zewnętrzne i ozdobne wewnętrzne

Firma Dreier posiada w swojej ofercie tynki akrylowy, mozaikowy, xyloksanowy, dekoracyjny, silikonowy, transparentny. Wszystkie tynki charakteryzyują się: bogatą kolorystyką, odpornością na uderzenia, zmywalnością oraz wysoką wydajnością.

Widok

Dreier - farby wewnętrzne i zewnętrzne

Firma Dreier posiada w swojej ofercie farby: fasadowe akrylowe, dyspersyjne akrylowe, fasadowe xyloksanowe, farby lateksowe, fasadowe silikonowe, farby wewnętrzne. Wysokiej jakości farby dostępne są w największej gamie kolorów. Produkt o wysokiej sile krycia i łatwy w użyciu do zastosowań amatorskich i zawodowych.

Widok

Dreier - grunty podtynkowe i unigrunty

Firma Dreier posiada w swojej ofercie grunty: podtynkowe, beton-tynk, unigunt, grunt pod farbę akrylową, grunt pod farby si, grunt beton-kontakt.

Widok